Masz dość nieefektywnych konsultacji z agencyjnymi specjalistami?

Skorzystaj z doradztwa kompetentnego przedsiębiorcy, a nie pracownika!

Jeśli potrzebujesz doradztwa biznesowego, nie szukaj konsultanta wśród pracowników agencji. Osoba, która naprawdę specjalizuje się w biznesie i marketingu, jest przedsiębiorcą, a nie pracownikiem.

Zaufały mi

Znane marki

Mazda
WSEI
Oriflame
Useme
Gatta
Kerris

{ Polecają mnie }

Zobacz opinie klientów

Szklonawymiar.pl

Grzegorz Litewka

Specjalista ds. marketingu

Monika Stokłosa

Papaseo.com

Grzegorz Strzelec

Infografikapolska.pl

Anita Bednarczyk

Ubezpieczenie-namyslow.pl

Aneta Gudz

Fhupawliszyn.pl

Łukasz Olejnik

Miśbud

Robert Sobuń

„Polecam tego mistrza! Portal o znikomych zarobkach w ciągu 1,5 roku stał się najpopularniejszy sklepem w naszej branży. Warto go słuchać, bo z reguły ma rację. Według mnie uczciwy i rzetelny. Polecam.”

„Bardzo dobry specjalista Google Ads. Rzetelnie i szybko wykonany audyt kampanii i działań marketingowych po poprzednich agencjach reklamowych. Świetne rekomendacje, bardzo trafne. Bystry i nieszablonowy specjalista. Polecam.”

„Usługa zaprojektowania strony internetowej i materiałów marketingowych wykonana bardzo profesjonalnie. Dobry kontakt. Świetne wyczucie stylu i potrzeb biznesu. Polecam współpracę.”

„Estetyka, wyczucie i nieszablonowe podejście. Projekty graficzne wykonane przez Mateusza charakteryzują się świeżością, wizualnym smakiem i lekkością. Potrafi uchwycić to, co ciężkie do wyrażenia. Zdecydowanie warto oddać projekt w jego ręce. Polecam!”

„Super, jestem zadowolona z efektów materiałów promocyjnych Pana Mateusza. Świetna strona internetowa, która już w pierwszych miesiącach wylądowała na pierwszym miejscu w moim mieście :)”

„Mateusz wykonywał dla nas stronę internetową oraz przeprowadzał u nas w Firmie szkolenie w zakresie administracji strony internetowej. Nie spodziewaliśmy się, że tak dobrze nam pójdzie! Serdecznie polecamy usługi p. Mateusza.”

„Cóż mogę powiedzieć, pełen profesjonalizm od samego początku. Mój pomysł na logo idealnie przelał w grafikę. Jestem zachwycony wykonaniem i dotrzymanym terminem :) Polecam każdemu, kto wie, ile płaci się za doskonale wykonaną robotę.”

Zobacz wszystkie

Nie krępuj się!

Skontaktuj się ze mną i powiedz w czym mogę Ci pomóc.

Na początku, zalecam krótką rozmowę telefoniczną. Powiesz mi, przed jakim wyzwaniem stoisz i odpowiesz na moje pytania, abym mógł ocenić, co mogę dla Ciebie zrobić i jakiego efektu możesz się spodziewać. Gdy już do tego dojdę, złożę Ci zestaw ofert, w każdej z nich określając: formę współpracy, przewidywane efekty i minimalną ilość godzin, którą Ty lub Twoim pracownicy spędzicie razem ze mną — zdalnie lub stacjonarnie. Koszt, z jakim musisz się liczyć, wynosi 400 zł / godz.