Marketing dewelopera budowlanego Quelle Locum

Projekt

7 8
Identyfikacja wizualna Strona internetowa

Quelle Locum: Deweloper budowlany

Przewiń w doł

Specyfikacja

  • KlientQuelle Locum Sp. z o. o.
  • Rok2017
  • CelPoprawa wizerunku i sprzedaży firmy
  • TechnologieHTML5, JS, PHP, MySQL
  • Budżet

Opis

Pierwszym etapem projektu wykonywanego dla dewelopera mieszkaniowego „Quelle Locum” było zaprojektowanie wyróżniającej identyfikacji wizualnej, podkreślającej nowoczesność i dynamikę firmy. Celem bezpośrednim konceptu wizualnego była synergia charakterów z młodymi ludźmi – w tym przede wszystkim z przedsiębiorcami – będącymi na etapie zakładania bądź przenosin niedawno założonej rodziny, do nowego lepszego domu.


Drugim etapem projektu było wykonanie spójnej wizualnie strony deweloperskiej pełniącej funkcję wizerunkową i informacyjną – umożliwiając prezentację aktualnie realizowanych osiedli i dostępnych na ich terenach mieszkań w uproszczony sposób. Dane o aktualnie dostępnych mieszkaniach pobierane są przez serwis automatycznie i bezpośrednio z bazy danych osobnych stron internetowych dedykowanych konkretnym osiedlom – takie rozwiązanie oszczędza czas pracy, redukuje możliwość popełnienia błędu, a przy tym natychmiast reaguje na zmiany w wewnętrznej ofercie dewelopera, pozwalając potencjalnym klientom być na bieżąco co do sekundy.


Wyrazisty i unikatowy

Projekt identyfikacji wizualnej

Projekt logo oraz materiałów drukowanych: wizytówek, kopert i papieru ofertowego wpierających budowę planowanego wizerunku.

Projekt graficzny dopasowany do grupy docelowej!

Docelową grupą odbiorców firmy byli młodzi ambitni przedsiębiorcy, będący na etapie zakładania bądź przenosin niedawno założonej rodziny do nowego miejsca. Wybór kolorystyki, kroju pisma i czy formy logo opartej na kole nie był tu przypadkowy.

Identyfikacja wizualna dewelopera budowlanego Quelle Locum
IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Prosty i spójny wizualnie

Projekt strony internetowej

Zobacz projekt strony internetowej pełniącej funkcje wizerunkowe, informacyjne i sprzedażowe. Projekt oraz treści zostały w całości wykonane przeze mnie.

Strona główna 1 z 5 podstron

Projekt strony internetowej Quellelocum.pl – Strona główna

Bieżące inwestycje 2 z 5 podstron

Projekt strony internetowej Quellelocum.pl – Lista bieżących inwestycji

Wybrana inwestycja 3 z 5 podstron

Projekt strony internetowej Quellelocum.pl – Podstrona wybranej inwestycji

Strona kontaktowa 4 z 5 podstron

Projekt strony internetowej Quellelocum.pl – Strona kontaktowa

Chcesz więcej?

Zobacz stronę na żywo!

Przechodząc do strony, zwróć uwagę na to, że nie odpowiadam za zmiany, które klient wprowadził bez mojej pomocy. Z tego powodu wygląd obecnej strony może mniej lub bardziej odbiegać od projektów przedstawionych powyżej.

PRZEJDŹ DO STRONY

Chcesz zobaczyć więcej projektów?

Przejdź do mojego portfolia!