Strony internetowe
Niektóre z setek zaprojektowanych stron internetowych

Projekty stron internetowych

Projektowanie stron internetowych to jedno z moich ulubionych zajęć od przeszło 15 lat. Jest to ten rodzaj prac, w których radzę sobie wyjątkowo dobrze, jeśli nie najlepiej. Projektując stronę internetową, sklep lub aplikację – poza oczywistymi zabiegami estetycznymi i technicznymi, polegającymi między innymi na dopasowaniu projektu do języków programowania lub framework'u, z którego korzysta programista, skupiam się na budowie odpowiedniego wizerunku szaty graficznej portalu, wartościowych treściach, dostosowania go do mymogów wyszukiwarki Google i intuicyjności interfejsu, w celu skrócenia drogi użytkownika do osiągnięcia zamierzanego przez niego celu.

Przewiń w doł
Przewiń w doł
Specyfikacja
 • Lata2013-2020
 • Budżetod 500 zł do 18 000 zł
 • Format projektówPSD & HTML5, CSS3, JS
 • FrameworkBootstrap
 • CMSDedykowany, Prestashop, Wordpress

Projektowanie stron internetowych

Projekty stron internetowych, sklepów internetowych i aplikacji mobilnych mojego autorstwa to nie tylko wyjątkowa intuicyjność interfejsu i wysoka estetyka. Poza oczywistymi walorami użytkowymi i wizualnymi aplikacja lub strona internetowa, którą tworzę, jest – o ile klient mi na to pozwoli – dostosowana pod kątem pozycjonowania do potrzeb wyszukiwarki Google.

W pliku PSD, w których dostarczam gotowy projekt zleconej strony www lub aplikacji zawieram istotne informacje dla programisty. Informuję go, którego konkretnie elementu HTML powinien użyć przy budowie każdego z zaprojektowanych elementów, dostarczam grafiki w formacie wektorowym i wykorzystane kroje pisma. Ponadto, w hierarchii warstw pliku roboczego zawsze panuje idealny porządek, co zdecydowanie ułatwia kodowanie strony.


Projekty graficzne stron internetowych

Poniżej przedstawiam kilkanaście z setek projektów stron, sklepów oraz aplikacji internetowych, które wykonałem w przeciągu ostatniej dekady. Wizualizacje przedstawione są w rozdzielczości ekranu 1920x1280px – dlatego polecam przeglądanie ich na monitorze komputera.

Sklep internetowy

Projekt sklepu internetowego + Logo

Marka: ASC: Air Suspension Components (2017) 1 z 12 podstron

Projekt sklepu internetowego dystrybutora pneumatyki samochodowej – Strona główna

2 z 12 podstron

Sklep internetowy dystrybutora pneumatyki samochodowej – Lista produktów

Strona internetowa

Strona internetowa + Logo + Copywriting + Fotografia + SEO — numer 1 w Londynie!

Marka: C&J Removals (2016) 1 z 12 podstron

Strona internetowa firmy przeprowadzkowej z Wielkiej Brytanii

Strona internetowa

Projekt strony internetowej + Copywriting

Marka: Sanpol (2013) 1 z 4 podstron

Strona internetowa firmy remontowej

Strona internetowa

Strona internetowa + Logo + Copywriting

Marka: Energoplex (2019) 1 z 16 podstron

Strona internetowa firmy zajmującej się fotowoltaiką

Strona internetowa

Projekt strony internetowej + Copywriting

Marka: Olimp Tour (2016) 1 z 24 podstron

Strona internetowa organizatora kolonii dla dzieci w Anglii

Sklep internetowy

Projekt sklepu internetowego + Naming + Logo + Copywriting

Marka: Plisan (2020) 1 z 26 podstron

Sklep internetowy producenta rolet plisowanych – Strona główna

2 z 26 podstron

Sklep internetowy producenta rolet plisowanych – Konfigurator plisy na wymiar

Strona internetowa

Projekt strony sprzedażowej + Logo

Marka: FLEXIcms (2016) 1 z 5 podstron

Projekt strony internetowej systemu FLEXI CMS

Strona internetowa

Projekt strony internetowej

Marka: Tatarczuch (2016) 1 z 15 podstron

Strona internetowa firmy zajmującej się budownictwem domów z drewna

Strona internetowa

Projekt strony internetowej + Copywriting

Marka: SOS transport (2016) 1 z 10 podstron

Strona internetowa Taxi

Strona internetowa

Projekt strony internetowej + Logo + Copywriting

Marka: Gamp System (2017) 1 z 4 podstron

Strona internetowa firmy budowlanej

Strona internetowa

Projekt strony internetowej + Copywriting

Marka: Safari: Wellness & Spa (2016) 1 z 19 podstron

Strona internetowa salonu Spa & Wellness

Strona internetowa

Projekt strony internetowej + Copywriting

Marka: Venteco (2016) 1 z 44 podstron

Sklep internetowy firmy zajmującej się wentylacją mechaniczną

Zastanawiasz się, czy warto zlecić mi projekt?

Oferuję więcej niż tylko projekt graficzny strony internetowej!

 • Estetyka szaty graficznej — projekty graficzne stron, sklepów i aplikacji internetowych mojego autorstwa cechuje wysoka estetyka i czytelność. W przypadku projektowania dla firm, które określiły już swoją identyfikację wizualną, dopasuję projekt strony www do gotowego wzorca w bardzo precyzyjny sposób. W przeciwnym przypadku zbuduję pożądane wrażenia wizualne, projektując od zera.
 • Intucyjny interfejs (UI/UX) — po kilkunastu latach projektowania i optymalizacji stron internetowych, w celu podniesienia osiąganych przez nie wyników sprzedażowych, moje projekty graficzne cechuje wyjątkowa intuicyjność i zdolność do osiągania zadowalających efektów, już na początkowym etapie ich istnienia. Wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania skutecznych portali zdobywałem m.in. dzięki obserwacji i analizie rzeczywistych nagrań zachowań użytkowników, korzystając z takich aplikacji jak HotJar, Google Analytics i innych. Dzięki nabytej wiedzy stałem się świadomym projektantem, który zdaję sobie sprawę z ograniczeń w zrozumieniu i użytkowaniu interfejsów stron i aplikacji internetowych przez ich użytkowników. Do określenia większości błędów w projektach interfejsów nie potrzebuję szerokich badań opartych o tysiące ankiet czy analizie przeprowadzanej urządzeniami typu „eye tacker”.
 • Wartości sprzedażowe — projekty stron i aplikacji tworzę, bazując na filozofii projektowania zorientowanego na człowieka „Human-centered design”. Moja wiedza i umiejętności są wynikiem zdobytej zdobytego doświadczenia projektowego i sprzedażowego, opartego o wiedzę wynikającą z mojej podstawowej pasji, którą jest psychologia człowieka. Świadomość psychologiczna w połączeniu z doświadczeniem zdobytym w obszarach marketingu internetowego sprawia, że cechuje mnie umiejętność wnikliwego spojrzenia okiem i sercem użytkownika serwisu, określaną w psychologii jako „decentracja”. Projektując stronę sprzedażową, już na starcie dostarczam Ci to, do czego większe organizacje dochodzą na podstawie kosztownych badań konsumenckich.
 • Optymalizacja wewnętrzna (SEO) — jestem koderem języka HTLM5 i CSS (front-end deweloper) od nastu lat, ale przede wszystkim specjalistą z zakresu pozycjonowania stron internetowych. W moich projektach zawieram wszystko to, czego oczekuje od strony internetowej wyszukiwarka Google. Nie musisz więc – co zdarza się niemal zawsze – przebudowywać zaprojektowany wcześniej portal zaraz po tym, gdy nawiążesz współpracę z osobą lub firmą zajmującą się pozycjonowaniem. Ten etap będziesz miał już za sobą w cenie projektu szaty graficznej.
 • Copywriting i seowriting — moi klienci zazwyczaj deklarują wolę samodzielnego napisania treści sprzedażowych, ofertowych czy wizerunkowych na potrzeby swoich stron internetowych. Mimo to w moich projektach umieszczam treści pisane przeze mnie, które podobają się na tyle, że bardzo rzadko ulegają większym czy mniejszym zmianom. Zlecając zaprojektowanie Twojej strony internetowej mojej osobie, otrzymasz ją wypełnioną profesjonalną treścią.
 • Komplet materiałów — dostarczając Ci gotowy projekt, otrzymasz ode mnie więcej, niż tylko plik graficzny w formacie PSD. Grafiki, które mogą być wykonane w wersji wektorowej, będą w wersji wektorowej. Zdjęcia wykorzystane w projekcie otrzymasz w odpowiednich wymiarach, formatach czy poziomie kompresji. Ponadto do przesłanej paczki dołączę kroje pism i wszystko to, na widok czego kąciki ust Twojego programisty uniosą się ku górze.
 • Porządek w pliku roboczym — projekty stron, sklepów i aplikacji mobilnych dostarczam w plikach formatu PSD (plik roboczy programu Adobe Photoshop). W warstwach pliku zawsze panuje idealny porządek. Ułatwia, przyspiesza i poprawia to komfort pracy programisty, jak i wdrażanie ewentualnych zmian na własną rękę.

Chcesz zobaczyć więcej?

Przejdź do mojego portfolia!